فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1 - 12 کالا از 19

بوش

معرفی برند بوش

در حال حاضر، بوش یک شرکت مهندسی جهانی است که در بیش از 60 کشور تاسیس شده است.بخش ابزارهای برقی بوش در آمریکای شمالی به تازگی در سال 2003 تشکیل شد، همان سالی که پیچ گوشتی شارژی با باتری لیتیوم یونی را اختراع کردند.

کیفیت ابزار بوش

بوش هزاران محصول مختلف تولید می کند. البته، ابزارهای بوش بیشتر فقط ابزارهای برقی تولید می کنند، از این رو نام آن ها به همین دلیل است. ابزار انتخابی آنها شامل ابزارهای برقی بی سیم، مته ها، چکش ها، ابزار اندازه گیری، متر لیزری ، تراز لیزری و… اصولاً اگر وسیله ای باشد، احتمالاً آن را می سازند.

آنها همچنین یک سری لوازم جانبی برای ابزارهای برقی خود می سازند. چیزهایی مانند مته ها و تیغه ها رایج ترین هستند، اما لوازم جانبی مختلفی را نیز می سازند. آنها همچنین «ضمیمه‌هایی» می‌سازند که اساساً فقط لوازم جانبی تحت نام دیگری هستند.

در نهایت تمرکز این شرکت بیشتر بر روی ابزارهای برقی است که بسیاری از آنها بی سیم هستند

به طور کلی بوش جز محصولات با کیفیت و قیمت مناسب بازار می باشد که با برندهای معتبری مثل میلواکی ، ماکیتا ، متابو ، دیوالت رقابت می کند.

بوش ساخت کجاست؟

بوش برخی از ابزارها و لوازم جانبی خود را در آلمان و سوئیس تولید می کند. با این حال، مانند بسیاری دیگر از شرکت های ابزار، بوش بسیاری از تولیدات خود را به کشورهای دیگر از جمله چین ، مالزی و تایوان برون سپاری می کند.

تفاوت بوش آبی و سبز

بوش یک تامین کننده پیشرو در ابزارهای برقی و لوازم جانبی با کیفیت است. ابزارهای آبی بوش و سبز بوش تفاوت قابل توجهی با یکدیگر دارند. محدوده آبی Bosch (یا Bosch Professional) برای کاربر حرفه‌ای برای کارهای صنعتی و سنگین تر طراحی شده است، در حالی که طیف سبز Bosch (یا Bosch DIY) بیشتر برای استفاده در خانه و باغ برای افرادی که در خانه انجام می‌دهند و یا برای کارهای کوچکتر طراحی شده است.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.